Modeliuotojas modeliuotojui - draugas  

Atgal   Modeliuotojas modeliuotojui - draugas > Naujienos, renginiai, pagalba, ABC > Renginiai ir reginiai

Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti temoje Atvaizdavimo būdas
Senas 2007-10-11, 13:28   #51
aff
Platininis narys
Narys nuo: 2007 Feb
Vieta: Kaunas Vaišvydava
siulau konkurso organizatoriams nedalyvauti.kazkaip neetishka bus
nepykit uz tokia mano nuomone
aff neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 13:29   #52
me6kius
Platininis narys
Narys nuo: 2007 Feb
Vieta: Vilnius
Amžius: 29
Siųsti žinutę me6kius per Skype&trade
Tegu dalyvauja. 1 kart susimaus, tai nebepasitikes nieks jais daugiau (bent jau as nepasitikesiu).
me6kius neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 13:50   #53
Ned
RCP
Platininis narys

Ned's Avatar
Narys nuo: 2006 Oct
Amžius: 45
Siųsti žinutę Ned per Skype&trade
Geras. Tai nesuprantat prie ko daba moderatoriai lenkia? Taigi nori dalyvauti ir siūlo visiems būti organizatoriais, kad patys galėtų sudalyvauti ir nebūti apšauktiems neteisėtumu. Joke.
Iš tikrųjų tą dalyką turi nuspręsti organizatorius, kaip pasakys taip ir bus. Salygų įdėjas siūlyti galima, bet paskutinis žodis visvien turi būti organizatoriaus.
Ned neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 13:51   #54
Mazvydass
Apsipratęs narys
Vieta: kaunietis:)
Tegu dalyvauja visi:adminai,moderatoriai ir visi kas gali.
O bus kokie reikalavimai modeliui?
Pvz.nemanau,kad kokia 1mx1m elektryčka laimės ar bent pasivaržys prieš gigantiška vd modelį...
Pats dar tikriausiai nedalyvasiu,permažai patirties.
Mazvydass neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 13:54   #55
Tadas25
Auksinis narys
Narys nuo: 2006 Nov
Vieta: Plunge
Amžius: 38
Dalyvauti turi visi norintys, kodel reikia isskirt adminus ar organizatorius.

del reikalavimu: manau neriktu kelt jokiu reikalavimu tiesiog visi stengsis daryt kuo idomesni, kuo kruopsciau. Na o jei kas sugalvos padaryt koki putini 1m x 1m, cia jo bedos tik jis jau pats zinos kad pralaimes
Tadas25 neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 13:55   #56
Ned
RCP
Platininis narys

Ned's Avatar
Tai bus renkamas "krūčiausias" :headbang: modelis, ar geriausias aprašymas?
Senas 2007-10-11, 14:01   #57
Tadas25
Auksinis narys
Citata:
Parašė Ned
Mano manymu turetu buti renkamas graziausias ir kruopsciausias sukonstruotas modelis, o del aprasymo - tai nzn nzn, geriau dar butu nominacija "forumo numyletinis" ar kaskas tokio.
Senas 2007-10-11, 14:07   #58
LederHoze
Platininis narys
Narys nuo: 2007 Mar
Vieta: Alytus - Kaunas
Citata:
Parašė Tadas25
Citata:
Parašė Ned
Mano manymu turetu buti renkamas graziausias ir kruopsciausias sukonstruotas modelis, o del aprasymo - tai nzn nzn, geriau dar butu nominacija "forumo numyletinis" ar kaskas tokio.
O kaip brabalsuot ta kruopsciausia modeli??? Atvaziuoja visi i Vilniu paziuret modeliu per koki rengini ir vaziuoja namo balsuot... Ir tada jau po kokio menesio vel visi vaziuoja i apdovanojimo ceremonija... Nesamone. Nebent tada ir prabalsuot vietoj kas susirinks, o ne internetiniu balsavimu...
LederHoze neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 14:10   #59
Tadas25
Auksinis narys
Citata:
Parašė LederHoze
Citata:
Parašė Tadas25
Citata:
Parašė Ned
O kaip brabalsuot ta kruopsciausia modeli??? Atvaziuoja visi i Vilniu paziuret modeliu per koki rengini ir vaziuoja namo balsuot... Ir tada jau vaziuoja visi i apdovanojimo ceremonija... Nesamone. Nebent tada ir prabalsuot vietoj kas susirinks, o ne internetiniu balsavimu...
NU cia pasakej

As isivaizduoju taip: Atejus konkurso pabagigai butu organizuojamas modeliu svente kokia tai, visi dalyviau gautu po lapukus kurisuose pazymetu kuris modelis jiem labiausiai patinka ir pan. tada suskaiciuojami balsai ir isrenkamas nugaletojas.

Internetinis balsavimas butu tik "mis publika" variantui, tada butu balsuojama pagal aprasymus, ir foto forume...
Senas 2007-10-11, 14:19   #60
LederHoze
Platininis narys
Citata:
Parašė Tadas25
Citata:
Parašė LederHoze
Citata:
Parašė Tadas25
Citata:
Parašė Ned
O kaip brabalsuot ta kruopsciausia modeli??? Atvaziuoja visi i Vilniu paziuret modeliu per koki rengini ir vaziuoja namo balsuot... Ir tada jau vaziuoja visi i apdovanojimo ceremonija... Nesamone. Nebent tada ir prabalsuot vietoj kas susirinks, o ne internetiniu balsavimu...
NU cia pasakej

As isivaizduoju taip: Atejus konkurso pabagigai butu organizuojamas modeliu svente kokia tai, visi dalyviau gautu po lapukus kurisuose pazymetu kuris modelis jiem labiausiai patinka ir pan. tada suskaiciuojami balsai ir isrenkamas nugaletojas.

Internetinis balsavimas butu tik "mis publika" variantui, tada butu balsuojama pagal aprasymus, ir foto forume...
O klausimas ar daug ziurovu susirinks, dalyviai balsuot negales (o gal gales?), o ziurovu netikiu, kad susirinks tiek, kad butu galima normaliai prabalsuot. Nebent per kokias nors rimtas varzybas ar sezono atidaryma ar dar kokia svente.
Senas 2007-10-11, 14:32   #61
Tadas25
Auksinis narys
LederHoze, mes ir kalbam kad konkurso pabaiga / apdovanojimai turetu buti per sezono atidaryma.
Kadangi dar neteko buti ne viename atidaryme - sunku man kasksa spresti.
Kaip bus taip bus.

Lauksim musu konkurso virsininko p. Vangao nurodymu (kaip jis pasakys taip ir bus).
Senas 2007-10-11, 14:50   #62
Ned
RCP
Platininis narys

Ned's Avatar
Citata:
Parašė Tadas25
Mano manymu turetu buti renkamas graziausias ir kruopsciausias sukonstruotas modelis, o del aprasymo - tai nzn nzn
Tai tada neverta skelbti jokio konkurso forume. Susirenkam pavasarį su savo modeliais ir išsirenkam gražiausią. Kas galės tas babkių jo savinunkui duos.
Konkurso forume ir esmė turi būti tokia, kad tai gali padaryti tik internete, o ne susirinkę visi į krūvą. Net pirminis Veceslavo pasiūlymas buvo "modelis nuo 0", būtent aprašymas.
Dar tiksliau vienu šūviu norima nušauti kokius 15 zuikių. Gal užtenka vieno? Na dviejų.
O tai dabar gaunasi. Konkursas kuriame 10 nominacijų. Gal geriau 10 atskirų konkursų?
Senas 2007-10-11, 14:55   #63
Rimvis
Narys
Amžius: 37
Ziurekit, vyruciai, as nieko pries didelius ir grazius lektuvus ir ju konstravima, bet man, kaip naujokui, noretusi matyti graziai aprasytu (apfotografuotu) temu ir su paprastesniais lektuviukais (kad ir minidelta). Skaitant tokias temas kyla noras paciam kazka daryti, o nepradesi gi nuo trimetrines extros...
Siulau labai stipriai nevarzyti kas ka daro. Viska atsijos balsavimas.
Rimvis neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 15:03   #64
Kazimieras
Auksinis narys
Tadai, man atrodo tu tikrai iskeli truputi specifinius reikalavimus konkursui, gal tikrai del to, kad tau truksta bendru skraidymu. Bet tu rasai tiek daug, kad atrodo jog tai vienintelis galimas konkurso variantas.

Jeigu zmogus sukonstruos labai gera modeli, bet nesugebes to konstravimo proceso nusviesti forume, tai nezinau koks cia konkursas gausis.
Visas konkursas ir bus tas vienas susibegimas ir pasipuikavimas modeliais. Tai yra labai puiku, bet mes ta susibegima galime daug dazniau ir paprasciau padaryti.
Kazimieras neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 15:15   #65
vaidis
Apsipratęs narys
Vieta: Mažeikiai/Telšiai
Citata:
Parašė Tadas25
Dalyvauti turi visi norintys, kodel reikia isskirt adminus ar organizatorius.

del reikalavimu: manau neriktu kelt jokiu reikalavimu tiesiog visi stengsis daryt kuo idomesni, kuo kruopsciau. Na o jei kas sugalvos padaryt koki putini 1m x 1m, cia jo bedos tik jis jau pats zinos kad pralaimes
na va jau aiskeja ir dalyviu skaicius ir modeliu formatas 8)
belieka issiaiskinti busimo konkurso pavadinima/tema, ir kaip bus vertinami atlikti darbai, nes tas grozis/idomumas toks neapibreztas dalykas....
vaidis neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 15:36   #66
zarembukas
Apsipratęs narys
Vieta: Panevėžys
Na ir aš savo trigrašį ikišiu. Konkurso idėja gan nebloga, ir sveikintina. Aš pritariu Ned idėjai, kad turi būti viena apdovanojimo kategorija. Na o tokios žodinės (paplekšnojimai per petį) juk galimi komentuojant dalyvio darbą. Manau pagrindinis aspektus, turėtų būti geras ir detalus aprašymas, su schemomis, paveikslėliais nuotraukomis ir t.t. Ir tikrai balsuočiau, kad ir paprasčiausio putinuko detalų gamybos aprašymą.
Tarkim neužtenko tokio parašymo nusipirkau putos, išsipjoviau sparną, ir jau jo nuotrauka.
zarembukas neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 15:49   #67
Tadas25
Auksinis narys
Tai kokia prasme konstruoti koki sudetinga modeli, jei padarai is putos koki sparna tik aprasai viska smulkiai ir fainai - ir laimi. nematau as tada prasmes visai, konstruot kasko ipatingo...
Senas 2007-10-11, 15:56   #68
Ned
RCP
Platininis narys

Ned's Avatar
Tadas25, tu konstruoji dėl naudos ar malonumo?
Senas 2007-10-11, 16:45   #69
Tadas25
Auksinis narys
Citata:
Parašė Ned
Tadas25, tu konstruoji dėl naudos ar malonumo?
malonumo
Senas 2007-10-11, 16:48   #70
Tadas25
Auksinis narys
nepykit kad tiek cia rasau.
Man tiesiogt ne patys apdovanojimaj ar kas rupi, nereikia man nei prizu nieko, as tik noriu graziu modeliu
Senas 2007-10-11, 17:28   #71
Time
Platininis narys

Time's Avatar
Narys nuo: 2007 May
Vieta: Telšiai
Amžius: 28
Siųsti žinutę Time per Skype&trade
dar net nera konkurso, bet kartele dalyviams busimiems tai jau labai aukstai iskelest. Kaip suprantu konkursas turetu buti viesiems forumieciams, ne tik "vilkams".

Tiesa Tadai cia rasai:
Citata:
Na o jei kas sugalvos padaryt koki putini 1m x 1m, cia jo bedos tik jis jau pats zinos kad pralaimes
O cia:
Citata:
Man tiesiogt ne patys apdovanojimaj ar kas rupi, nereikia man nei prizu nieko, as tik noriu graziu modeliu
Kazkas man nesutampa. Pirma sakai kad jau su putiniu tikrai nelaimetum, o paskui kad prizas net nerupi.

Ir as nemanau kad 2m VD monstras galetu varzytis su 90cm elektriniu putos gabalu.

Jei butu konkursas prieinamas visiems (ne tik kieno pinigine storiausia) manau bandyciau daryt medinuka su elektriniu motoriuku.

LEFT. Manau reiktu arba leist dalyvaut mediniams arba putiniams, nes kaip minejau mediniai su putiniais nera sansu kad pasivarzytu. (gal 2 svorio kategorijos galetu but). Tiek is mano puses.[/code][/quote]
Time neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 17:33   #72
Tadas25
Auksinis narys
As turejau omeny kad su putiniu nieks nelaimetu o ne AS !
Senas 2007-10-11, 17:39   #73
Time
Platininis narys

Time's Avatar
Narys nuo: 2007 May
Vieta: Telšiai
Amžius: 28
Siųsti žinutę Time per Skype&trade
Galejau nesikist. kvailio vietoi palikau.
Time neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2007-10-11, 19:09   #74
LederHoze
Platininis narys
Jei bus vientik internetinis konkursas irgi negerai - niekas nenores mestis prizui. arba reikia daryt konkursa is dvieju daliu. Tarkim is pradziu vyktu tas visas modelio darymo procesas, aprasymas ir visos pasakos. Paskui vyktu II dalis - vyktu bandomieji ir parodomieji skrydziai, visi susirinke realiai pamatytu modelius is arti. Tarkim balsavimas butu irgi is dvieju daliu. Abejus balsavimu rezultatus sudetumem ir butu galutiniai rezultatai.
Laikas: pirma dalis (konstravimas ir aprasymai) vyktu per ziema. O antra dalis galetu buti pavasari, kai atsils oras ir pakils noras.
Stai tokie tat mano pamastymai.
Senas 2007-10-11, 19:20   #75
Tadas25
Auksinis narys
Citata:
Parašė LederHoze
Jei bus vientik internetinis konkursas irgi negerai - niekas nenores mestis prizui. arba reikia daryt konkursa is dvieju daliu. Tarkim is pradziu vyktu tas visas modelio darymo procesas, aprasymas ir visos pasakos. Paskui vyktu II dalis - vyktu bandomieji ir parodomieji skrydziai, visi susirinke realiai pamatytu modelius is arti. Tarkim balsavimas butu irgi is dvieju daliu. Abejus balsavimu rezultatus sudetumem ir butu galutiniai rezultatai.
Laikas: pirma dalis (konstravimas ir aprasymai) vyktu per ziema. O antra dalis galetu buti pavasari, kai atsils oras ir pakils noras.
Stai tokie tat mano pamastymai.
apie ka as ir snekejau.
Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti temoje
Ieškoti temoje:

Išplėstinė paieška
Atvaizdavimo būdas

Pranešimų taisyklės
Jūs negalite kurti naujų temų
Jūs negalite rašyti atsakymų
Jūs negalite siųsti priedų