Modeliuotojas modeliuotojui - draugas  

Atgal   Modeliuotojas modeliuotojui - draugas > Naujienos, renginiai, pagalba, ABC > Kas niekur netilpo

Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti temoje Atvaizdavimo būdas
Senas 2009-06-04, 02:36   #1
Keksas-piktas
Narys
Narys nuo: 2009 Apr
Vieta: Vilnius
Galiu parsiusti is USA

Sveiki, susikloste idomi situacija. Pazistamas prekiauja ebay ir gyvena US. Pirkau is jo viena daikta bet taip isejo kad del gabaritu neisejo issiusti o UPS ir fedex uzsauke beveik 450 usd uz siuntima.

Dabar pas ji yra apie 900 USD mano pinigu. Todel naudojantis proga galiu jei kamnors konors reikia parsiusti is USA kokia aparatura, irangos, masina, lektuva ar dar ka. Pasiulyciau gera dolerio kursa, be kainos jau savaime mazesnes ir sutvarkyciau viska be muitu! taigi sutaupytumet nemazai.

(niekuciu po pora baksu nesiulyti )

Visi klausimai i PM
Keksas-piktas neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-04, 09:59   #2
Tedas
Narys
Narys nuo: 2009 Mar
yra tokia kompanija usoje http://www.atlanticexpresscorp.com/LT/index.html
jie užsiima pervežimais. perki iš amerikono, nurodydamas šipingo adresą jų centrinį ofisą, perspeji meilu juos (atlantiką), kad nuo to ir to ateina siuntinys tam ir tam, ir siusti ten ir ten į lietuvą (lektuvu arba laivu). kaina gaunasi gerokai patrauklesnė, o jie didelis daiktas ir neskubu, tai laivu išviso papigiai išeina. ir su mokesciais gražiai išeina. kurjeris pristato į namus, jam ir sumoki už siuntimą pagal kursą. laivu užtrunka iki 2 mėnesių, lėktuvu apie dvi savaitės nuo nupirkimo. su klausimais rašykit pavelas@atlanticexpresscorp.com.
esu ir pats nemаžai siuntes ir draugai. kompanija patikima.
Tedas neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-04, 10:28   #3
dziedrius
Apsipratęs narys

dziedrius's Avatar
Narys nuo: 2008 Jul
Vieta: Kaunas
Citata:
Parašė Tedas
yra tokia kompanija usoje http://www.atlanticexpresscorp.com/LT/index.html
jie užsiima pervežimais. perki iš amerikono, nurodydamas šipingo adresą jų centrinį ofisą, perspeji meilu juos (atlantiką), kad nuo to ir to ateina siuntinys tam ir tam, ir siusti ten ir ten į lietuvą (lektuvu arba laivu). kaina gaunasi gerokai patrauklesnė, o jie didelis daiktas ir neskubu, tai laivu išviso papigiai išeina. ir su mokesciais gražiai išeina. kurjeris pristato į namus, jam ir sumoki už siuntimą pagal kursą. laivu užtrunka iki 2 mėnesių, lėktuvu apie dvi savaitės nuo nupirkimo. su klausimais rašykit pavelas@atlanticexpresscorp.com.
esu ir pats nemаžai siuntes ir draugai. kompanija patikima.
siaip jeigu nesunku, gal galetum parasyti apytiksle kilogramo siuntimo kaina lektuvu ir laivu?
dziedrius neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-04, 10:33   #4
Tedas
Narys
Citata:
Parašė dziedrius

siaip jeigu nesunku, gal galetum parasyti apytiksle kilogramo siuntimo kaina lektuvu ir laivu?
nebuk tinginys, ir pabrausink ju puslapi. viskas ten yra
Senas 2009-06-04, 10:52   #5
Keksas-piktas
Narys
neikirtot biski, ane? ta kompanija galetu jum pasiulyt pvz dolerio kursa 1usd=2.1lt ? o as galiu. Ta kompanija pristatineja net 2 menesius?????? man siuntinys max 2 savaites eina.
Senas 2009-06-04, 11:07   #6
Airazz
Kalbus narys
Narys nuo: 2008 Aug
Vieta: Vilnius, Saulėtekis
Amžius: 30
Siųsti žinutę Airazz per Skype&trade
Laivu du mėnesius. Jei perki surinktą sklandytuvą 3-4m sparnais, tai ne kiekvienas lėktuvas tokį siuntinį priims, todėl ir tenka laivu plukdyti. Lėktuvu visi per dvi savaites apsisuka.
Airazz neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-04, 11:35   #7
dziedrius
Apsipratęs narys

dziedrius's Avatar
Citata:
Parašė Keksas-piktas
neikirtot biski, ane? ta kompanija galetu jum pasiulyt pvz dolerio kursa 1usd=2.1lt ? o as galiu. Ta kompanija pristatineja net 2 menesius?????? man siuntinys max 2 savaites eina.
Nesinervuok, tavo vairantas irgi idomus, nors nelabai suprantu schema, kur cia kabliukas Tipo is ebay bet ka issirenku ir partempi be muitu ir su kursu 2.1? Kazkaip per gerai cia man skamba, bet jeigu is tikruju taip, tai tada parasyk pm, manau sutarsim.

Citata:
nebuk tinginys, ir pabrausink ju puslapi. viskas ten yra
http://www.atlanticexpresscorp.com/LT/sp_ag_prices.html

visur vietoj kainu call, todel ir klausiu, nes kad paskambinti reikia konkretu siuntini tureti, o as tik aiskinuosi galimybes.
O del mokesciu dar toks klausimas, jeigu kurjeriui uz siuntima moki atskirai, tai siuntimo kaina neieina i pvm apmokestinama kaina siuo atveju?
Senas 2009-06-04, 11:42   #8
RemsiuX
Platininis narys

RemsiuX's Avatar
Narys nuo: 2007 Apr
Vieta: Panevezys
Amžius: 28
Visai sudomino. Einu ebay pasiieskoti modeliuko.
RemsiuX neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-04, 12:39   #9
Tedas
Narys
temos autoriui nedarau jokios konkurencijos. jo varaintas patrauklus valiutu kursu atžvilgiu, bet ne ilgalaikis reikalas. mano pasiulyta kompanija dirba nuolatos, kainos geros, kas norės tas pasirinks varainta kris priimtinesnis.
Senas 2009-06-04, 13:05   #10
Keksas-piktas
Narys
Kolkas pristabdom arklius nes jau atsirado zmogus su rimtu prekiu sarasu beveik visai esamai sumai ir jei ims tai liks ten tu usd labai nedauk. Kolkas vyksta derybos su juo, kaip seksis pranesiu, jei neims visos sumos tai galesiu isdalint mazesnem sumom.
Senas 2009-06-04, 13:24   #11
Keksas-piktas
Narys
VISA SUMA rezervuota, gavau prekiu sarasa is rimtai nusiteikusio zmogaus ir jau darau uzsakyma

Jei ateity susidarys panasioj situacijoj "lycnu" USD tai prikelsiu tema.

Tiems kurie mano kad cia kazkas "juodo ir neteiseto"- neviskas ko nesuprantat ar nezinot yra nelegalu.
Senas 2009-06-04, 14:51   #12
dziedrius
Apsipratęs narys

dziedrius's Avatar
Citata:
Parašė Keksas-piktas
VISA SUMA rezervuota, gavau prekiu sarasa is rimtai nusiteikusio zmogaus ir jau darau uzsakyma

Tiems kurie mano kad cia kazkas "juodo ir neteiseto"- neviskas ko nesuprantat ar nezinot yra nelegalu.
Manau ne man vienam butu idomu suzinoti, kaip galima 15% pigiau nei rinkoje legaliai isigyti doleriu.
Senas 2009-06-04, 14:56   #13
Keksas-piktas
Narys
As tikiu kad daug kam butu idomu suzinot Bet nesuzinos
Senas 2009-06-04, 14:58   #14
aff
Platininis narys
Narys nuo: 2007 Feb
Vieta: Kaunas Vaišvydava
Citata:
Parašė dziedrius
Citata:
Parašė Keksas-piktas

Manau ne man vienam butu idomu suzinoti, kaip galima 15% pigiau nei rinkoje legaliai isigyti doleriu.
ne tiek % bet gali kartais.

http://www.uzdarbis.lt/Pinigu-keitimai-f56.html
aff neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-04, 15:10   #15
Keksas-piktas
Narys
Nu va, pasirodo yra ir teisinga kryptim mastanciu o ne tik rekaujanciu kad cia kazkas negerai beje, pardavineja juk irgi zmones, su visais galima tartis, imant didesne suma galima tartis ir del didesnes nuolaidos, va is cia ir atsiranda tie 15%.
Senas 2018-04-30, 10:06   #16
EigirdD
Narys
Narys nuo: 2018 Apr
Sveiki, o gal pasidalintumėte per kokią įmonę šiaip siunčiate / siunčiatės siuntas? Noriu nusiųsti siuntą į Kanadą ir radau įmonę https://www.parcelabc.lt/siunta-c1/siuntos-i-kanada/39 kuri atrodo tai daro greitai ir pigia. Gal kam yra tekę susidurti? ) Ačiū už atsakymus
EigirdD neprisijungęs   Reply With Quote
Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti temoje
Ieškoti temoje:

Išplėstinė paieška
Atvaizdavimo būdas

Pranešimų taisyklės
Jūs negalite kurti naujų temų
Jūs negalite rašyti atsakymų
Jūs negalite siųsti priedų
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų

BB kodas yra įjungtas