Modeliuotojas modeliuotojui - draugas  

Atgal   Modeliuotojas modeliuotojui - draugas > Modeliai > Laivai

Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti temoje Atvaizdavimo būdas
Senas 2009-02-12, 23:28   #1
Sparcis57
Narys
Narys nuo: 2009 Jan
Vieta: Mažeikiai-Klaipėda
Gimdom: RC Gas powered Airboat

Sveiki, kolegos,

Taigi, po metų pertraukos vėl gryžtu prie savo pradėto projekto.

Priešistorė:

Prisižiūrėjęs youtube`j visokiausių vaizdelių apie Rc Airboat`us, kilo ir man noras kažką panašaus sukonstruoti, taigi nusprendžiau daryti 120 cm ilgio ir 50cm pločio Airboat.
Variklį pasirinkau iš trimerio(turėjau jau ilgą laiką nenaudojamą ir nežinia iš kur priklįdusį), bet deja jis buvo be degimo, tai teko savo jėgomis sukonstruoti kažką panašaus.

Ir man pasisekė, teko garbė išgirsti jo balsą..
Poto sekė variklio stovo gamyba, po poros gerų valandų darbo, jis jau buvo "gatavas"..

Pats Airboat`o pagrindas pagamintas iš 5mm "fanieros", šonai aplipdyti su Stiklo audiniu, bet tikriausiai teks jo atsisakyti ir sugalvoti kanors kito į jo vietą...
Dėl susiklosčiūsių aplinkybių, man teko atsisakyti Airboat`o konstravimo malonumo... BET!!...

Dabartis:

Atsiradus daugiau laisvo laiko, nuspręsta pratęsti pradėtą projektą, na štai ir jis..

Mes pagalvojome ir aš nusprendžiau, kad trumpinsiu patį laivą kokiais 30 cm, taigi bus +-90cm ilgio(priežastis: mano naudotos medžiagos yra gana sunkios, tai bijau, kad laivas bus kiek per sunus, ir nebus greičio ir valdomumo)
Dabar laivo pagrindas sveria kokius 6 kg, taigi "apipjaustydamas" jį galvoju sutaupyti kokį kilogramą, vis šis tas.

Iki pilnos laimėsa man trūksta:
1)Sutrumpinti laivo pagrindą; --Nesunkiai padaryta
2)Tritaisyti variklio stovą prie pagrindo;
3)Sudėti visą "elektrą";
4)Apsaugoti "elektrą" nuo drėgmės;
5)Sukonstruoti "vairą"
6)Suvirinti lanką aplink variklį ir propeleri;
7)Pritaisyti kuro baką;
8)Taip pat trūksta propelerio, gal kas turit kokių pasiūlymų? Geriausia būtų trimentis..

Na šiam kartui tiek, pranešinėsiu kaip sekasi gamyba.
Protinos pastabos ir patarimai visada laukiami..
Va filmukas, tiems, kas nesuprato apie ką aš čia "svaikstu": http://www.youtube.com/watch?v=VOSxj...eature=related

P.S. čia foto nelabai gaunasi man įkelti, tai keliu į bendrą albumą: http://public.fotki.com/Sparcis57/gas-powered-airboat/[/b]
Sparcis57 neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2013-12-03, 10:03   #2
jane123
Narys
Narys nuo: 2013 Sep
Mes pagalvojome ir aš nusprendžiau, kad trumpinsiu patį laivą kokiais 30 cm, taigi bus +-90cm ilgio(priežastis: mano naudotos medžiagos yra gana sunkios, tai bijau, kad laivas bus kiek per sunus, ir nebus greičio ir valdomumo) esky
Dabar laivo pagrindas sveria kokius 6 kg, taigi "apipjaustydamas" jį galvoju sutaupyti kokį kilogramą, vis šis tas.
jane123 neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2013-12-03, 11:57   #3
jane123
Narys
Narys nuo: 2013 Sep
nuolaida rc

Rctophobby.com yra profesionalus interneto prekiautojas parduoda radijo kontrolės produktų, įskaitant
RC Sraigtasparniai, RC automobiliai, RC lėktuvai, RC Valtys, RC Tankai ir RC priedai. turime
Radijo bangomis valdomi produktai pasaulio geriausių prekinių ženklų. Walkera Nine Eagles, Dynam, Esky Art-Tech.
Mes turime geriausius Mini nuotolinio valdymo sraigtasparnių ir lėktuvų modeliais, taip pat Nitro
RC automobiliai žema kaina.
rc helicopter
jane123 neprisijungęs   Reply With Quote
Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti temoje
Ieškoti temoje:

Išplėstinė paieška
Atvaizdavimo būdas

Pranešimų taisyklės
Jūs negalite kurti naujų temų
Jūs negalite rašyti atsakymų
Jūs negalite siųsti priedų