Modeliuotojas modeliuotojui - draugas  

Atgal   Modeliuotojas modeliuotojui - draugas > Modeliai > Lėktuvai

Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti temoje Atvaizdavimo būdas
Senas 2009-06-21, 16:30   #1
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Narys nuo: 2009 Apr
Vieta: UTENA
Amžius: 46
Siųsti žinutę gyto per Skype&trade
Gyto modeliai

Viskas prasidėjo dar vaikystėj "Jaunuju techniku stotyje"avio modeliavimo burelyje ,Nuo guminuko iš kartono ,paskui planeris metrinis ,ir kordiniai .Davė nauja cstkama kuris užsiveda karta į metus tai paskraidyt mazai ir teko .Viskas tuo ir aprimo ,nesenai atsiminiau (ziurėdamas kaip mano sūnus baigia prie kompo praziurėt akis) apie ši nuostabu hobi ir nutariau juos sudominti.Bet kažkaip nesisekė su brėžiniu radimu ir viskas nurimo metam kol netyčia užklydau į šitą forumą .Tada atsiminė draugas kad jis nuo tu laiku turi kmd varikliuka ir metrini kordini .Varikli atmirkėm po geru dvie valandu užvedėm ir i stadiona (nieko gero nesigavo)bet azartas įgavo pagreiti buvo per vakara sukurtas kryžiukas pavyko rata apskristi pasibaigė kuras .Pasiskaites forume pradėjau lipdyti katana bet paklotas po laminatu man pasirodė per trapi medžiaga ir liko nedabaigtas .Sekantis TOTO http://www.modelis.eu/forumas/viewto...775&highlight=
kuris 100%man pasitvirtino (morku jau apie ...)

siai dienai dar gyvas (niekados negalvojau kad tie propeliariai taip lužta ).Sekanti nulipdžiau
http://www.modelis.eu/forumas/viewto...846&highlight=
kuris pasirodė kol kas ne mano nosiai .Atsirado poreikis paskraidynti modeliuka savo kieme tai SAEROG rekomendavo Ultron 3D .Vyksta šito modelio statybos.
gyto neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-21, 16:46   #2
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Ankščiau minėtas kordinis kryžiukas (Dulkiu nevaliau)
Senas 2009-06-21, 16:59   #3
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Šis modelis buvo bandytas po 20 metu paleisti i trasa pasirodė ir modelio konstrukcinės medžiagos pasene ,o ypač pilotai .Pamiršom kad reikia kordiniam kuris be ruderio pastatyti kampu varykli tai paleistas modelis rovė tiesiai i pilota Dar kuro uzmaisyto like tai reiks is putos toki ispjaut ir ...matysim
Senas 2009-06-21, 17:06   #4
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
ULTRON 3D.Modeliukas paprastas bet detaliu nemažai
Senas 2009-06-21, 17:12   #5
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Sparnas

Senas 2009-06-21, 17:24   #6
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Kažkas pasiulė moment super fixs visiška nesamonė ,šitie kolkas man geriausi Titan jei kas turi iš patirties geru kliju putai,depronui pasiulikit norėčiau greito ir stipraus fiksavimo kliju (sako kleiberitas neblogi kur ji perkat RC parduotuvėse neradau
Senas 2009-06-21, 17:30   #7
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar

Senas 2009-06-21, 17:33   #8
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Gal kas galit mestelt minti kaip eleronam valdyma daryti su viena serva keleta budu zinau bet dvi galvos geriau nei viena
Senas 2009-06-21, 17:39   #9
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Niekad neturėjau modelio su šasi tai šitam (kuriam tikrai nereikia)nusprenziau padaryti šasi, svoris priekio ir galo turėtu isipaišyti i 8g

Galiniam ratuko tvirtinimui gan gerai tiko kortelės plasmasė nuskutus plėvele ir reklama
Senas 2009-06-21, 17:47   #10
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Kol kas tiek .Reik pirkt įranga .Modelis be servu turėtu svert apie 150g gal kas ka turit pasiulyti asmeniniai pasiulymai i meila! ,reikia visko lengvam modeliui nes sekanti lipdysiu kryziuka ,o dabartiniems sunkesniems turiu kol kas .Jei kas netingit mestelkit nuorodas is LT. shopu tik prasau ne is lempos bet iš patirties kad sudo nepirkti .
P.S.Širdingai dėkingas
Senas 2009-06-21, 18:21   #11
rimelis
Narys
Narys nuo: 2007 Jun
Vieta: Kaunas
Mano du pirstai...
1. Kleiberitas parsiduoda senukuose. Kaune jo buna tiek Megoje, tiek Draugystes g. Nepigus, bet uzteks ilgam (0,5 kg 24lt).
2. Jei nori maziau lauzyt propeleriu, imk ne GWS oranzinius bet TowerPro pilkus. Nors gal jie ir sunkesni siek tiek, bet man jie nepalyginamai labiau patinka. O ir garsas su jais geresnis Tavo naujajam lengvam lektuvui kogero tiktu koks nors SlowFly versijos propas. Tik ziurek, nepriaugink lektuva mases!
rimelis neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-21, 20:47   #12
Airazz
Kalbus narys
Narys nuo: 2008 Aug
Vieta: Vilnius, Saulėtekis
Amžius: 30
Siųsti žinutę Airazz per Skype&trade
Propseiverį naudok, aš kiek skraidau, tai dar nė vieno propo nesulaužiau. Tiesa, naudoju APC propelerius, jie sunkesni, bet ir tvirtesni. Propseiveris http://modelis.eu/rv-dalis.php?id=565
Airazz neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-21, 20:52   #13
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Citata:
Parašė Airazz
Propseiverį naudok, aš kiek skraidau, tai dar nė vieno propo nesulaužiau. Tiesa, naudoju APC propelerius, jie sunkesni, bet ir tvirtesni. Propseiveris http://modelis.eu/rv-dalis.php?id=565
Papasakok nuo šios viets smulkiau man sakė jei tuos naudosiu po mrkos reiks keist asi arba varikli.
Senas 2009-06-21, 20:58   #14
Airazz
Kalbus narys
Melas. Kai nusipirkau propseiverį, tai jį tiesiog uždėjau ant ašies galo (ašis kokių 3cm) ir galvojau, gerai bus. Klydau. Po smūgio propas nelūžo, bet ašis sulinko. Pasikeičiau ašį (modelyje.eu po 4,50Lt yra), vėl skridau, vėl tas pats. Supratau, kad kažką darau ne taip. Grįžęs namo naująją ašį (jau trečią) nupjoviau tiek, kad ant galo tik propseiveris užsidėtų, bet būtų prisispaustas prie pat variklio. Nuo tada nei propas, nei ašis nelūžo.

Va šitaip turi atrodyti

Leidžiantis propeleris tiesiog nusimauna nuo antgalio.

Tiesa, jei kalsi stačiai nosimi į žemę, tai jau niekas neapsaugos
Senas 2009-06-21, 21:00   #15
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Nežinau galbut aš esu neteisus bet peršasi mintis kat tie GWS sukurti pinigam melžti (viskas logiška ,morka mentės šone varyklis sveikas bet yra dar vienas bet ne akmens amžiui gyvenam gal yra ir tokiu kurie plastiški nelužta bet lankstosi .Aš jau kelis motorus buciau nupirkes kiek pavariau propeleriu nebutinai morka .Jei silpnesne guūma ant propseiverio uzmeti tai ka nors idomesnio pabandai susukt ir propeleris sau TOTO sau
Senas 2009-06-21, 21:06   #16
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Citata:
Parašė Airazz
Melas. Kai nusipirkau propseiverį, tai jį tiesiog uždėjau ant ašies galo (ašis kokių 3cm) ir galvojau, gerai bus. Klydau. Po smūgio propas nelūžo, bet ašis sulinko. Pasikeičiau ašį (modelyje.eu po 4,50Lt yra), vėl skridau, vėl tas pats. Supratau, kad kažką darau ne taip. Grįžęs namo naująją ašį (jau trečią) nupjoviau tiek, kad ant galo tik propseiveris užsidėtų, bet būtų prisispaustas prie pat variklio. Nuo tada nei propas, nei ašis nelūžo.

Va šitaip turi atrodyti

Leidžiantis propeleris tiesiog nusimauna nuo antgalio.

Tiesa, jei kalsi stačiai nosimi į žemę, tai jau niekas neapsaugos
Man atrodo tu teisus as senai taip galvoju bet nedrystu bandyt dar rezerve lyke 10 propeleriu aš netikiu kad ir sulydyti iš naujo luže sugadintu varykli ar modeli jei naudoji propseivei nes gumos mulekia jei modeli laikai rankoi prie 25gazu
Senas 2009-06-21, 21:08   #17
Airazz
Kalbus narys
Komplekte esančių gumų tvirtumo užtenka 100%. Mano 950g traukos variklis traukia puikiai, propas nebuvo nukritęs. Netgi prie staigaus pagreitėjimo (sklendi palei pat žemę ir staigiai užspaudi gazą iki dugno) propeleris vietoje, nė nebandė kristi.

Dar minkštesni už GWS'us būtų visai guminiai, nepaskristum
Senas 2009-06-21, 21:18   #18
Saerog
Apsipratęs narys
Narys nuo: 2008 May
Vieta: Utena
Propo kietumas svarbu, del asies linkimo, aisku smugis smugiui nelygu tai pat yra ir su asimis.
Saerog neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-21, 21:29   #19
Airazz
Kalbus narys
Leidžiuosi į aukštą žolę, kad smūgis kuo švelnesnis būtų. Kadangi modeliukas puikiai sklendžia, tai galima sklęsti minimaliu greičiu palei pat žemę ir staigiai trūktelėti aukščio vairą į viršų (pas mane jis atsilenkia ~45 laipsniais ir veikia kaip oro stabdis) ir modelis švelniai šlepteli ant pilvo.
Senas 2009-06-21, 21:56   #20
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Citata:
Parašė Airazz
Leidžiuosi į aukštą žolę, kad smūgis kuo švelnesnis būtų. Kadangi modeliukas puikiai sklendžia, tai galima sklęsti minimaliu greičiu palei pat žemę ir staigiai trūktelėti aukščio vairą į viršų (pas mane jis atsilenkia ~45 laipsniais ir veikia kaip oro stabdis) ir modelis švelniai šlepteli ant pilvo.
Nepyk aš ne apie tai kai gaunasi morka tu gi negalvoji kur ja pasodinti ,vieta pati pasirenka.Gal mano galvosena neteisinga aš bet kokiu atveju stengiuosi išlykti gyvas ,o ne kaip gražiau numirt
Senas 2009-06-21, 21:58   #21
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Citata:
Parašė Airazz
Komplekte esančių gumų tvirtumo užtenka 100%. Mano 950g traukos variklis traukia puikiai, propas nebuvo nukritęs. Netgi prie staigaus pagreitėjimo (sklendi palei pat žemę ir staigiai užspaudi gazą iki dugno) propeleris vietoje, nė nebandė kristi.

Dar minkštesni už GWS'us būtų visai guminiai, nepaskristum
DEl gumu iš komplekto tai man pakliuvo kol uždėjau sutruko kinai ne viska skaiciuoja gal nuo ko nors liko idėjo nenuostabu
Senas 2009-06-21, 22:51   #22
rookazas
Platininis narys
Narys nuo: 2006 Oct
Vieta: Vilnius
Citata:
Parašė gyto
Nežinau galbut aš esu neteisus bet peršasi mintis kat tie GWS sukurti pinigam melžti (viskas logiška ,morka mentės šone varyklis sveikas bet yra dar vienas bet ne akmens amžiui gyvenam gal yra ir tokiu kurie plastiški nelužta bet lankstosi .Aš jau kelis motorus buciau nupirkes kiek pavariau propeleriu nebutinai morka .Jei silpnesne guūma ant propseiverio uzmeti tai ka nors idomesnio pabandai susukt ir propeleris sau TOTO sau
Nu nevisai teisus Kiek man teko skraidyti su GWS propais, tai beveik visi sveiki dar Dazniausiai naudoju slow fly tipo GWS propus kryziukams.
rookazas neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-21, 23:07   #23
ReM
Platininis narys
Narys nuo: 2006 Oct
Vieta: Jurbarkas
Neriboti sugebėjimai laužyt propelerius. Man taip neišeina, net norint, turbūt, sunkiai pavyktų. Propseiveris apsaugo visada leidžiantis į žolę be važiuoklės. Propeleris išvirsta iš vietos beveik visada, bet tai tam ir yra propseiveris. Gumų iš komplekto nenaudoju niekada. Tik paprasčiausias kanceliarines gumutes. Priklausomai nuo variklio jėgos dedu nuo 1 iki 3. Apie morkas nekalbu, nes tada nepadės niekas. Apie GWS propelerius mano nuomonė kuo geriausia...
ReM neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-21, 23:25   #24
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Citata:
Parašė ReM
Neriboti sugebėjimai laužyt propelerius. Man taip neišeina, net norint, turbūt, sunkiai pavyktų. Propseiveris apsaugo visada leidžiantis į žolę be važiuoklės. Propeleris išvirsta iš vietos beveik visada, bet tai tam ir yra propseiveris. Gumų iš komplekto nenaudoju niekada. Tik paprasčiausias kanceliarines gumutes. Priklausomai nuo variklio jėgos dedu nuo 1 iki 3. Apie morkas nekalbu, nes tada nepadės niekas. Apie GWS propelerius mano nuomonė kuo geriausia...
del gumu tai as jau suprtau cia jei skrendi su 200g ir su 500g tai 300g skirtumas atitinkamai ir jėgos .vat ir skirtumas jei variklis galingas neatlaiko dabar naudoju senukuose pirktas maišytuvam tarpines dvi dedu ok .Bet cia neišeitis kada nors reiks i koki susilekima nulėkt parodis gal kaip realiai viskas atrodo
Senas 2009-06-21, 23:42   #25
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Jei man viskas ir toliau taip eisis tai reiks gaminti modeli kur propeleris ziuri atgal Tik nebesiulikit simuliatoriu jo jis padėjo bet realiai kitaip ,kartais maza jau greicio ir manevrigumo TOTO .o kartais ji tik bandai išlaikyti stabiliai.JAWA ant rato vaziuodavau (KAI MAZAS BUVAU),burlente plaukiu dabar,su kartais irgi neblogai sekasi na ir cia ismoksiu 8)
Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti temoje
Ieškoti temoje:

Išplėstinė paieška
Atvaizdavimo būdas

Pranešimų taisyklės
Jūs negalite kurti naujų temų
Jūs negalite rašyti atsakymų
Jūs negalite siųsti priedų
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų

BB kodas yra įjungtas