Modeliuotojas modeliuotojui - draugas  

Atgal   Modeliuotojas modeliuotojui - draugas > Naujienos, renginiai, pagalba, ABC > Galerija

Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti temoje Atvaizdavimo būdas
Senas 2009-05-31, 11:18   #1
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Narys nuo: 2009 Apr
Vieta: UTENA
Amžius: 46
Siųsti žinutę gyto per Skype&trade
Kai lieka laiko ,nuo RC.

Modeliui pagaminti reik fantazijos ir darbo,tad turint rankas ir galva gimsta ir kitu projektu.Bet mes gi žmogeliukai ties vienu hobi dažniausiai neapsiribojam,tai nutariau sukurti tokia tema,kuri galbut suburtu ir daugiau modeliuotoju į kruvą su bendrais pomėgiais.
gyto neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-05-31, 11:23   #2
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Kieme buvo likes senas kelmas,tai šovė mintis jį padaryti kiemo puošmena.
Senas 2009-05-31, 11:38   #3
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Šiaip apie mus daugybė ežerų tai jau taip atsitiko,kad žvejyba užima mano pagrindini laisvalaiki (nors vis jai lieka mažiau laiko).Čia tikiuosi kol kas mano didžiausia pagauta žuvis.
Senas 2009-05-31, 18:51   #4
zmogus-paukstis
Auksinis narys

zmogus-paukstis's Avatar
Narys nuo: 2008 Jul
Vieta: Gargzdai
Amžius: 24
Siųsti žinutę zmogus-paukstis per Skype&trade
cha cha.. Nemeluokit, gi aiškiai matos kas laiko meškere
zmogus-paukstis neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-01, 14:51   #5
Arunas999
Apsipratęs narys
Narys nuo: 2006 Nov
Vieta: Kaunas
As irgi ruriu daug hobiu, tik deja irgi mazai laiko. Dar megstu fantastines knygas ir aktyvesni pasportavima su svoriais. Kazkada buvau zvejys-manijakas, bet pasveikau (nereikia keltis kieviena savaitgali 4h. ryto) .
Arunas999 neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-01, 19:41   #6
dr.
Kalbus narys
Narys nuo: 2007 Oct
Vieta: Kaunas- Panvežys
Mano hobis ir aistra- spekuliacine prekyba akcijomis.Pradejau pries pora metu ir stai kiekviena ryta gerdamas kava pries studijas skaitau finansu naujienas, forumus, analizuoju TA ir meginu nuspeti prekyba
dr. neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-01, 19:57   #7
Neonfan
Narys
Narys nuo: 2009 Mar
Na o as domiuosi egzotiniais gyvunais . Štai keletas mano augintiniu foto :

http://www.public.fotki.com/Neonfan/.../p4290024.html

http://www.public.fotki.com/Neonfan/...enamuose2.html

http://www.public.fotki.com/Neonfan/...mperator4.html[img][/img]
Neonfan neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-02, 09:04   #8
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Citata:
Parašė Arunas999
As irgi ruriu daug hobiu, tik deja irgi mazai laiko. Dar megstu fantastines knygas ir aktyvesni pasportavima su svoriais. Kazkada buvau zvejys-manijakas, bet pasveikau (nereikia keltis kieviena savaitgali 4h. ryto) .
kokie vaistai padėjo Bet si liga paciam nepavojinga tik aplinkiniems.
P.S. Gal sita tema užvedžiau ir ne vietoi bet vasara dar tik prasideda gal kur susileksim su valtim ir modeliais prie ežeriuko kokio su šeimom bus linksma jei ka turiu numates privacia valda igmnalinos rajone turiu da ir burlente ir da visokiu nesamoniu kateris (DRAUGO).......ir tttt
Senas 2009-06-02, 09:07   #9
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Citata:
Parašė dr.
Mano hobis ir aistra- spekuliacine prekyba akcijomis.Pradejau pries pora metu ir stai kiekviena ryta gerdamas kava pries studijas skaitau finansu naujienas, forumus, analizuoju TA ir meginu nuspeti prekyba
Jei tu cia rimtai gal gali patart kaip uzlaušt banka del palukanu visam (beveik normaliam) pasauli iki 3% o pas mus sei dienai moku beveik 12% nebenormaliai.................
Senas 2009-06-02, 09:12   #10
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
[quote="Neonfan"]Na o as domiuosi egzotiniais gyvunais . Štai keletas mano augintiniu foto :

Bijau šliužu bet kaškada teko ir rankoi laikyt.
Tau numesiu pažystamo nuoroda tas tai pavaro net peles maistui augina.
Senas 2009-06-02, 09:16   #11
Arunas999
Apsipratęs narys
Citata:
Parašė gyto
Citata:
Parašė dr.
Jei tu cia rimtai gal gali patart kaip uzlaušt banka del palukanu visam (beveik normaliam) pasauli iki 3% o pas mus sei dienai moku beveik 12% nebenormaliai.................
Isiskirtste "chebra", bet to kaip ir nuo daugelio rimtu ligu padeda fiziniai kruviai (pradejau begioti maratonus - per menesi iveikdavau 450 km. ir taip 10 metu., kol neraejo saibom keliu sanariai). Reikejo rasti "ramesni" hobbi, tada prisiminiau vaikysteje klijuotus sklandytuvus is "jaunojo techniko" parduotuves Kaune.

Neseniai vel issitraukiau spininga, bet pajutau, kad kazko "ner sveikatos" juo mojuoti . Tikriausiai senstu
Senas 2009-06-02, 09:17   #12
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Citata:
Parašė Neonfan
Gerai kad tu ne mano kaimynas bo po foto perziuros net paziurejau at toli nuo manes gyveni
Ekstrimalus tavo hobis teko ir man skorpiona iš vidurio azijos SSSR turėt bet pavasari nudvėsė nes gyvu musiu neberaqdau o negyvu padaru neėda (užsispyres kokstai paklivo).
Senas 2009-06-02, 09:25   #13
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Neseniai vel issitraukiau spininga, bet pajutau, kad kazko "ner sveikatos" juo mojuoti . Tikriausiai senstu [/quote]
mestelk zinute i skaipa nereiks forumo terst .As irgi pavarau ir kasi ir fule bet senatvė savo daro
P.S.BEt geriau su traumom prigult (visam)
negu ant sopkės ziurėt kaip kiti dūksta
Senas 2009-06-02, 09:29   #14
gyto
Sidabrinis narys

gyto's Avatar
Neseniai vel issitraukiau spininga, bet pajutau, kad kazko "ner sveikatos" juo mojuoti . Tikriausiai senstu
Nesinervfink as irgi dazniau renkuosi jau LYnu gaudima sedi sau ir ziuri kas ka apipis (nu kitaip ir nepasakysi).
Senas 2009-06-02, 10:15   #15
Arunas999
Apsipratęs narys
Citata:
Parašė dr.
Speju, kad per paskutinius metus tau sitas hobis asejo brangiau nei RC
Senas 2009-06-02, 10:51   #16
Vitalka
Platininis narys
Vieta: Vilnius
Amžius: 45
Siųsti žinutę Vitalka per Skype&trade
IMHO spekuliavimas akcijomis yra pats idiotiskiausias dalykas egzistuojantis rinkos ekonomikoje, sakyciau tikras pulinys. Sitas "darbas" nesukuria jokios pridetines vertes, taciau daug zmoniu is jo gyvena, nesukurdami jokio produkto, jokios paslaugos. Kazkodel man i galva ateina tik viena tauta, kurios deka sitas dalykas apskritai atsirado...
Beje, nieko asmeniskai niekam netaikau 8)
Vitalka neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-02, 11:15   #17
Tedas
Narys
Narys nuo: 2009 Mar
man rodos, kad pridėtinės vertės nesukuria joks prekeivis (ar tai turginis, artai maxima, artai otkutiuro butikas), ir labai nedaug paslaugu teikėjų... pažiūrėjus giliau - tu iš brokerio skoliniesi pinigus už procentus - štai tau ir pridėtinė vertė

Citata:
Parašė Vitalka
IMHO spekuliavimas akcijomis yra pats idiotiskiausias dalykas egzistuojantis rinkos ekonomikoje, sakyciau tikras pulinys. Sitas "darbas" nesukuria jokios pridetines vertes, taciau daug zmoniu is jo gyvena, nesukurdami jokio produkto, jokios paslaugos. Kazkodel man i galva ateina tik viena tauta, kurios deka sitas dalykas apskritai atsirado...
Beje, nieko asmeniskai niekam netaikau 8)
Tedas neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-02, 11:23   #18
Airazz
Kalbus narys
Narys nuo: 2008 Aug
Vieta: Vilnius, Saulėtekis
Amžius: 30
Siųsti žinutę Airazz per Skype&trade
Nu jau kas kas, bet Maxima tai tikrai valstybei pinigų sumoka, apyvarta gi nesveika pas juos, mokesčius moka.
Airazz neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-02, 11:31   #19
Vitalka
Platininis narys
Amžius: 45
Siųsti žinutę Vitalka per Skype&trade
Net ir turgaus bobute, kuri perka skudurą vienur, o parduoda kitur, sukuria paslaugą, nes tu gali nusipirkti daiktą arčiau namų.
Tiesa, nuo biržos sandėrių yra mokamas procentas valstybei, t.y. biudžetui. Tačiau tai yra labai nedaug, palyginus su apyvarta.
Vitalka neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-02, 11:57   #20
Arunas999
Apsipratęs narys
Citata:
Parašė Vitalka
Net ir turgaus bobute, kuri perka skudurą vienur, o parduoda kitur, sukuria paslaugą, nes tu gali nusipirkti daiktą arčiau namų.
Tiesa, nuo biržos sandėrių yra mokamas procentas valstybei, t.y. biudžetui. Tačiau tai yra labai nedaug, palyginus su apyvarta.
Vitalka, nezinau ar samoningai bet palietei klausima, del kurio jau ekonomikos klasikai gincijasi kokie 500 metu Vieni laikosi panasios nuomones kaip tu, kiti teigia, kad akcijos yra tokia pati preke kaip ir skudurai turguje, o spekuliantu nauda yra tame, kad ju deka akciju (t.y. imones) verte visada palaikoma objektyviame lygyje t.y. jei ju nebutu tai bankrutuojancios imones akcijos tebekainuotu tiek pat, kaip ir jos klestejimo laikais t.y. neatspindetu jos vertes.

Va, pacitavau vadoveli, kuri kazkaaaaaada........ skaiciau

Is kitos puses, si veikla kazkuo primena azartinius losimus, visi pazystami, kurie buvo panere i si hobi (tokiu buvo apie 5) is jo isnere su laaaabai dideliais nuostoliais (net lyginant su RC hobiu) Bet as tikrai neturiu nieko "pries" pries toki hobi, nes manau, kad bet kokia veikla, kuri zmogu "itraukia" ir nera kenksminga aplikiniams yra puikus dalykas, ypac jauciu balta pavyda zmonems, kurie ne taip kaip as "issiskaido" i daug hobiu, bet suskoncentruoja i viena ir pasiekia tikrai aukstu rezultatu.
Senas 2009-06-02, 13:18   #21
algisn
Narys
Citata:
Parašė dr.
Bandem sita hobi - labai idomus, tiesa kol kas vienas brangiausiu hobiu kokius teko isbandyti

Kita vertus siandien skaiciai vel sparciai zaliuoja ir galima tiketis daug nauju entuziastu, pasiruosusiu paremti sita puiku hobi
algisn neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-02, 13:24   #22
Arunas999
Apsipratęs narys
Citata:
Parašė algisn
Citata:
Parašė dr.
Bandem sita hobi - labai idomus, tiesa kol kas vienas brangiausiu hobiu kokius teko isbandyti

Kita vertus siandien skaiciai vel sparciai zaliuoja ir galima tiketis daug nauju entuziastu, pasiruosusiu paremti sita puiku hobi
Apie zalumus zinau, nevykusios mintys neduoda ramybes ir neaisku kuo visa tai baigsis ....
Senas 2009-06-02, 13:39   #23
dr.
Kalbus narys
Narys nuo: 2007 Oct
Vieta: Kaunas- Panvežys
Tiems kam nepatinka prekyba- neprekiauja, tie, kam patinka- prekiauja. Mano sazine rami del pridetines vertes,nes gyvenima sieju kaip tik su dideles pridetines vertes kurimu. O spekuliacijos akcijomis- tera hobis.
O tas hobis leidzia truputi uzdirbti, truputi pradirbti, bet siemet prekyba sekasi gerai (tfu tfu tfu)
Plius suteikia daug zinu, supratimo ekonomikoje, prekyboje, bankininkysteje ir n kitu sriciu. Tiek

Tiems kas Kaunieciai: kiekviena savaite vyksta KaunoSpekuliantu susirinkimai, jei idomu, esate laukiami.

Beje, mokesciai valstybei nuo pelno ir dividendu yra tikrai labai dideli. gyvename kapitalistiniame pasaulyje (savo laimei ar nelaimei) ir sugebeti pasinaudoti jo teikiamomis galimybemis nera idiotiskas uzsiemimas. Pati santvarka- galbut.
dr. neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-02, 16:08   #24
DerClown
Kalbus narys
Narys nuo: 2008 Mar
Jei jau tema apie pomegius, tai shtai ka veikiu laisvu nuo paskaitu metu:

Seniai ieskotas, rastas ir atstatytas per metus laiko BMW 635CSi '84 metu:

Daugiau info apie darbu eiga, jei kas susidomejo:
http://www.cardomain.com/ride/2501195

Dnepr MT-10:
Beja, cia foto daryta gal priesh 8 metus, biski uzmestas projektas, bet zadu baigt, kazkada

Siandienos vaizdas, neuzdetos chromuotos detales.

Dar neatsiejamas pomegins medziokle, bei zvejyba
DerClown neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2009-06-02, 16:54   #25
LastOneStanding
Platininis narys
Narys nuo: 2007 Dec
Vieta: Silute
Amžius: 28
Siųsti žinutę LastOneStanding per Skype&trade
Super BMW :thumbleft:
LastOneStanding neprisijungęs   Reply With Quote
Atsakyti