Modeliuotojas modeliuotojui - draugas  

Atgal   Modeliuotojas modeliuotojui - draugas > Naujienos, renginiai, pagalba, ABC > Konstruktorių konkursas 2009-10m. sezonas

Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti temoje Atvaizdavimo būdas
Senas 2010-08-03, 20:17   #1
Auris
Narys
Narys nuo: 2010 Aug
PUMA F3A/3D 1.1x1m

Tagi nutariau ir aš sudalyvauti, ilgai galvojau apie balzini modelį, visad patiko f3a modelių dizainas todėl nutariau ir aš kažką panašaus pasigaminti.
Šiandien nusibraižiau sparno profilius, patį sparno brėžinį ir stabiliko brėžinį, liemens brėžinį darysiu kai pabaigsiu sparną, kad galima būtų veliau idealiai pritaikyti sparną.
Šiam kartui kelios foto:

Dabar turiu klausimą patyrusiems, kokio storio balza dengiate priekinę sparno briauna tokio dydžio modeliams?
Aš galvoju dengti 1mm o veliau dar padengti 18g/m2 stiklo audiniu.
Auris neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2010-08-03, 22:39   #2
aleksasm
Platininis narys

aleksasm's Avatar
Narys nuo: 2007 Jun
Vieta: Vilnius
Amžius: 55
Siųsti žinutę aleksasm per Skype&trade
Kai dariau metrine katana visa modeli padengiau 1mm balza, tai jau buvo persunkus modelis. O tu dar nori det stikloaudini, nepatarciau. Virs stiklo klijosi plevele ar nori dazit?
aleksasm neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2010-08-04, 20:05   #3
algis123
Kalbus narys
Narys nuo: 2009 Aug
Vieta: Klaipeda
viskas labai grazu, bet jei dengsi viska 1 mm balza ir po to audini turesi skraidanti kirvi, nesupyk, bet jei nori daryti tokia technologija dengti reiketu 0,8 balza ir tai labai atydziai parenkant balzines juosteles pagal svori, o dar geriau naudoti 0,5 mm balza tada galima dengti audiniu o po to dazyti, bet tokiu atveju tavo lektuvas kainuos daug brangiau nei nusipirkti jau gatava toki, jei nori pasidaryti tikrai normalu pilotazini lektuveli ir su juo sudalyvauti varzybose tai jau bent 1,4 m mojoaus daryk ir nevark su audiniu tiesiog aptrauk plevele, sutaupysi svorio ir pinigu o taip pat ir yrangai, nes kuo sunkesnis lektuvas tuo brangesne yranga jam.

P.S Kai pasidarysi, paskraidysi su tokiu mazuciu o po to praskrisi su didesniu modeliu pagalvosi koks buvai durnas ir gaisai laika ir leidai pinigus, nes skrendant su dideliu modeliu ir su mazu tai yra diena ir naktis. Sorry jei labai grieztai parasiau
algis123 neprisijungęs   Reply With Quote
Senas 2010-08-04, 21:53   #4
Auris
Narys
Narys nuo: 2010 Aug
Na su siuo modeliu, nesiruosiu dalyvaut varzybose, ji darausi savo malonumui ir kaip mokymosi priemone.
Kagi, siandien neistveres nusibraiziau liemens brezinius ir pradejau surinkinet, dabar kai esu neuzimtas, galiu kiekviena diena dirbti, o tokiu tempu pabaigsiu modeli iki dengimo dar si menesi . Beje modelio viso 1mm balza nedengsiu, ja bus apdengta tik sparno priekine briauna iki lanzerono ir gargarotas, o sparno tvirtinimo vieta ir visas priekis is 4mm lengvos balzos.
Siandienos darbu foto, jau matosi galines liemens dalies griauciai.

Uploaded with ImageShack.us

Rytoj laukia atidus darbas su sparno nerviuru sablonais ir spantu braizymas, kone labiausiai mane erzinantis darbas nes reikia idealiai islaikyt proporcijas norint kad gargarotas islsiktu tiesus
Auris neprisijungęs   Reply With Quote
Atsakyti

Temos įrankiai Ieškoti temoje
Ieškoti temoje:

Išplėstinė paieška
Atvaizdavimo būdas

Pranešimų taisyklės
Jūs negalite kurti naujų temų
Jūs negalite rašyti atsakymų
Jūs negalite siųsti priedų
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų

BB kodas yra įjungtas