PDA

View Full Version : Jackass.Rc pokshtai

aff
2008-01-10, 15:43
www.fonogramos.lt/video/Jackass.wmv
save target as
Tikri beprociai-pasijuokiau... :)

LastOneStanding
2008-01-10, 16:09
Nepagavau kampo :D kame cia bajeris? kad tas lektuvas atsitrenkt turejo i ji? ar kaip? :?:

aff
2008-01-10, 16:25
Nepagavau kampo :D kame cia bajeris? kad tas lektuvas atsitrenkt turejo i ji? ar kaip? :?:
Be komentaru

rulis
2008-01-10, 16:48
gaila kad koks rimtesnis su VD neįskrido... :crazy:
turbūt jackass biudžetas per mažas :lol:

jula62
2008-01-10, 16:55
Suprantat, jaunuoli, siuose reikaluose, be jumoro jausmo, rusu bei anglu kalbos ziniu dar reikia ir siek tiek patirties kino klasikos aruoduose tureti 8)

LastOneStanding
2008-01-10, 17:32
Suprantat, jaunuoli, siuose reikaluose, be jumoro jausmo, rusu bei anglu kalbos ziniu dar reikia ir siek tiek patirties kino klasikos aruoduose tureti 8)

Be rusu ir anglu kalbos ziniu :D nors nejuokintum, nieko juokingo ten nemaciau, palyginus su kitais jackass kadrais, tai sitas nieko vertas..ir isvis nekomentuokit, cia ziuriu to ir telaukiat, kas kada zodi pasakys, kad tik debilu isvadint ir vsio.....

Tadas25
2008-01-10, 17:41

Be rusu ir anglu kalbos ziniu :D nors nejuokintum, nieko juokingo ten nemaciau, palyginus su kitais jackass kadrais, tai sitas nieko vertas..ir isvis nekomentuokit, cia ziuriu to ir telaukiat, kas kada zodi pasakys, kad tik debilu isvadint ir vsio.....

viskas tvarkoj, tik tada prasom parodyt dar koki klipa jackass su RC ! (ir aisku linksmesni). Ir niekas nieko nesakys tada. O kad aneiko neturi pasakyt, tai geriau ir nesakyt...

AFF - ziaurei geras video :lol:

LastOneStanding
2008-01-10, 17:50
O tai tu dbr turejai ka pasakyti?? ir tau aisku niekas neakys, ir nestums ant tawes.
Suprantat ka esu pastebejas jau neviename forume, paprasciausiai yra susidariusios grupes, senu vartotoju, ir zaliuku, kur seni stumia tik ant naujoku, bet tarpusavyje net nesigincija, tai va ta neteisybe mane lb nervina, kuo jums nepatiko mano klausimas? nu nesupratau temos as to filmuko, tai ir paklausiau, ir reikia is tokio s..... pusti toki burbula??

unixas
2008-01-10, 18:09
matyt esme buvo tame, kad nereikejo niekam i sita tema atsakyt, o pasiziuret ir tiek. forumas is esmes ziniu dalinimosi priemone. taigi, gavai zinias: video. atsakei komentaru kuris jokios naudos skaitanciajam neduoda. rasyk tada, kai zinosi, jog tavo komentaras pades kitiems, ir busi visu gerbiamas. paprasta.

aff
2008-01-10, 18:13
O tai tu dbr turejai ka pasakyti?? ir tau aisku niekas neakys, ir nestums ant tawes.
Suprantat ka esu pastebejas jau neviename forume, paprasciausiai yra susidariusios grupes, senu vartotoju, ir zaliuku, kur seni stumia tik ant naujoku, bet tarpusavyje net nesigincija, tai va ta neteisybe mane lb nervina, kuo jums nepatiko mano klausimas? nu nesupratau temos as to filmuko, tai ir paklausiau, ir reikia is tokio s..... pusti toki burbula??
pasirode,kad pats pirmasis pradejai kabinetis...

LastOneStanding
2008-01-10, 18:18
pasirode,kad pats pirmasis pradejai kabinetis...

Nu sry zinok, bet nieko tokio neturejau galvoj, tiesiog paklausiau kokia cia tema ir viskas.. :|

rookazas
2008-01-10, 18:56

O ko tu taip "pariniesi"? :x Niekas cia ant taves nevaro! jula62 parase normalu posta(ant taves "stumimo" ten visai nematau) ir tu jau uzsiplieskei...

LastOneStanding
2008-01-10, 19:47

O ko tu taip "pariniesi"? :x Niekas cia ant taves nevaro! jula62 parase normalu posta(ant taves "stumimo" ten visai nematau) ir tu jau uzsiplieskei...

Tai kad dar nei vieno posto neparasiau be papildomu komentaru..

jula62
2008-01-10, 20:03
Vyrai, baigiam kvaila oro stumdyma - geriau dar karta perziurekit klipa!!! As retai verkiu, bet sikart nesusilaikiau :lol: Kazi, ar lietuvelej rasi tokiu gabaritu savanori, pageidaujanti holivoodiskai nusigrimuot ir dar ant sikinyko stogo pries visus pasimojuot. :thumbleft:

LastOneStanding
2008-01-10, 20:14
Vyrai, baigiam kvaila oro stumdyma - geriau dar karta perziurekit klipa!!! As retai verkiu, bet sikart nesusilaikiau :lol: Kazi, ar lietuvelej rasi tokiu gabaritu savanori, pageidaujanti holivoodiskai nusigrimuot ir dar ant sikinyko stogo pries visus pasimojuot. :thumbleft:
Jo, ir aplamai baigiam, ta toki zmoniu komentavima, juk to ne cia susirinkom..
Patariu, paziurek "Jackass 2" verksi ir dar ne taip :D tokiu durnisciu kaip jie sugalvoja, dar turbut niekas nera mates :) :|

benkartas26
2008-01-10, 20:19
Isduokit, cia is kurios serijos? Kinkongas, ar Kinkongas gyvas? :D

rookazas
2008-01-10, 20:54
Jo, ir aplamai baigiam, ta toki zmoniu komentavima, juk to ne cia susirinkom..
Patariu, paziurek "Jackass 2" verksi ir dar ne taip :D tokiu durnisciu kaip jie sugalvoja, dar turbut niekas nera mates :) :|

Klystate, kolega! Paziurekit "Sudinaisi Sancesas" (ar kazkaip pan.) Va ten tai beprociai... Jackass'ams iki ju tooooooli! :D Per MTV kartais parodo, bet ten tik gelytes. Reikia ziureti visa filma.

Time
2008-01-10, 20:57
Kam nedaejo tai cia King Kong'a ir Grazuole ir pabaisa parodijavo.
Video tai ziauriai geras. Prisijuokiau. Aciu uz vitamina c. ;)

aff
2008-01-10, 21:00
cia naujausias Jackass filmas.ishkirpau.Vadinasi:" Jackass 2supuse"

LastOneStanding
2008-01-10, 21:00
Jo,nesiginciju,"sudinojo sanchezo" dar nemaciau, girdejau atsiliepimus kad irgi labai geras :D

rayflex
2008-08-14, 17:23
Reikejo su heliais jiems prasinest :crazy: vo tada tai butu linksma :D

LastOneStanding
2008-08-14, 17:30
Reikejo su heliais jiems prasinest :crazy: vo tada tai butu linksma :D

Neatkelinek rayflex gal pusmecio senumu temu. :lol: :thumbleft:

rayflex
2008-08-14, 17:44
mhm... jeigu tau tai trugdo neziurek, nera reikalo fleimint cia. Kur nepaziuresi visur tavo postai. Eik susirask darbo kokio gal kanors naudingo nuveiksi

LastOneStanding
2008-08-14, 17:45
mhm... jeigu tau tai trugdo neziurek, nera reikalo fleimint cia. Kur nepaziuresi visur tavo postai. Eik susirask darbo kokio gal kanors naudingo nuveiksi

Kur mano postai? :lol: Juokauji tu matyt :lol: ...........