PDA

View Full Version : Quadrokopteris papigiai :)

virgelis
2009-02-17, 19:29
http://tv.delfi.lt/video/MvXOgDMC/

Sim
2009-02-17, 20:02
Ot atradima padare. O kad lietuvoj jau ne vienas toks skraido tai nieko...
Ir kaina kazkokia kosmine 30 000 doleriu.

evvaldis
2009-02-17, 20:24
ha ha :lol: :lol: :lol: uz ka ten 30 000 idomu :lol:..neznau bet manau ir 1 000$ pakaktu quadracopteri sutvert, na kiti 29 000 lieka graziam korpusui 8) Aaaaaarba gal pilota inda prideda.....

Vanagas
2009-02-17, 20:31
Tokia kaina - absurdas.

weLNiuzas
2009-02-17, 20:37
Man draganfly mielesnis, nes geresnis ir pigesnis (nuo $15k). Tik nesuprantu, kaip žmonės sugeba spręsti apie kainą, neturėdami jokio suprantimo apie jo savikainą. Turiu omeny ne tik detales, bet visą know-how ir panašiai. Šitie daiktai yra ne šiaip opensourciniai UAVP ar Microcopter QC analogai, o žymiai rimčiau išdirbti aparatai.
O kitame forume mane netiesiogiai isvadino neismaneliu...

aff
2009-02-17, 20:46
Man draganfly mielesnis, nes geresnis ir pigesnis (nuo $15k). Tik nesuprantu, kaip žmonės sugeba spręsti apie kainą, neturėdami jokio suprantimo apie jo savikainą. Turiu omeny ne tik detales, bet visą know-how ir panašiai. Šitie daiktai yra ne šiaip opensourciniai UAVP ar Microcopter QC analogai, o žymiai rimčiau išdirbti aparatai.
ne kitame forume . o kitas forumietis :)

RoCkaZ
2009-02-17, 21:30
Tai kad seniena čia labiau nei naujiena :/ Draganflyer kiek pigesnis, ir mano galva, tiek naujesnis tiek ir geresnis.
O kad lietuvoj jau ne vienas toks skraido tai nieko...
Parodyk bent vieną tokį skraidantį Lietuvoje. Aš nekalbu apie visokius UAVP, Microkopter ir XUFO QC žaisliukus. Tokį ir aš turiu pasidaręs.
Atsiprašau, jei suklydau. Sakyk, kaip manai, kiek kainuotų tokį padaryti pačiam?